Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51723239・Hrachová 16B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2025
869 tis. €
+69 %Zisk 2025
27 tis. €
−73 %Aktíva
201 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
138 tis. €
+25 %Zadlženosť
31,3 %
+16 ppHrubá marža
4,4 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
13,6 %
−65 ppRentabilita aktív
ROE
19,9 %
−73 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,19
−52 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
−71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,3 %
+8,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
138 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
181,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 38 tis. € | 515 tis. € | 869 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 340 € | 2 370 € | 117 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 38 tis. € | 515 tis. € | 869 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 355 € | 1 247 € | 103 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 762 € | 11 tis. € | 130 tis. € | 201 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 762 € | 11 tis. € | 130 tis. € | 201 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 21 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 304 € | 6 029 € | 84 tis. € | 125 tis. € |
| Finančné účty | 1 458 € | 5 059 € | 25 tis. € | 48 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 762 € | 11 tis. € | 130 tis. € | 201 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 355 € | 7 602 € | 111 tis. € | 138 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 855 € | 2 102 € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 355 € | 1 247 € | 103 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 1 407 € | 3 486 € | 20 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 407 € | 3 486 € | 20 tis. € | 63 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 326 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Bruchačka 374, 97651 Horná Lehota, Slovenská republika
Adresa Vyšehradská 3020/11, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bruchačka 374, 97651 Horná Lehota, Slovenská republika
Adresa Vyšehradská 3020/11, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Finet TVA s.r.o.
Hrachová 16B, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.