Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

C&B BANG Tofu, s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 51734150・Mliekárenská 3, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018

Aktívna

Obrat 2025

599 tis. €

+4,3 %
IČO
51734150
DIČ
2120774029
IČ DPH
SK2120774029, podľa §4, registrácia od piatok 5. júna 2020
Sídlo
C&B BANG Tofu, s. r. o.Mliekárenská 3 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
sobota 2. júna 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/128912/B

Zisk 2025

48 tis. €

−10 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

337 tis. €

−33 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

200 tis. €

−41 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

40,7 %

+7,7 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

34,6 %

+7,5 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−10 %
0 €3 109 €−2 078 €13 tis. €44 tis. €36 tis. €53 tis. €48 tis. €2018201920202021202220232024202520180 €20193 109 €2020−2 078 €202113 tis. €202244 tis. €202336 tis. €202453 tis. €202548 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+4,3 %
0 €45 tis. €122 tis. €180 tis. €282 tis. €492 tis. €574 tis. €599 tis. €2018201920202021202220232024202520180 €201945 tis. €2020122 tis. €2021180 tis. €2022282 tis. €2023492 tis. €2024574 tis. €2025599 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €827 €0 €3 640 €12 tis. €9 627 €14 tis. €13 tis. €20182019202020212022202320242025Daň celkom · 20180 €Daň celkom · 2019827 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20213 640 €Daň celkom · 202212 tis. €Daň celkom · 20239 627 €Daň celkom · 202414 tis. €Daň celkom · 202513 tis. €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

8,0 %

−1,3 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

8,0 %

−1,3 pp

Zisk / tržby

ROA

14,2 %

+3,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

23,9 %

+8,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

8,7 %

−1,5 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

34,6 %

+7,5 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

61 tis. €

−10 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

−0,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201845 tis. €2019125 tis. €2020182 tis. €2021282 tis. €2022495 tis. €2023574 tis. €2024599 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru282 tis. €492 tis. €574 tis. €599 tis. €
Pridaná hodnota111 tis. €127 tis. €156 tis. €207 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti282 tis. €495 tis. €574 tis. €599 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení44 tis. €36 tis. €53 tis. €48 tis. €
Daň z príjmov12 tis. €9 627 €14 tis. €13 tis. €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady53 tis. €52 tis. €65 tis. €132 tis. €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok227 tis. €
  • Obežný majetok110 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie200 tis. €
  • Záväzky137 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom312 tis. €465 tis. €503 tis. €337 tis. €
Neobežný majetok245 tis. €229 tis. €242 tis. €227 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok245 tis. €229 tis. €242 tis. €227 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok67 tis. €237 tis. €261 tis. €110 tis. €
Zásoby9 644 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky732 €58 tis. €58 tis. €58 tis. €
Finančné účty57 tis. €178 tis. €203 tis. €51 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky312 tis. €465 tis. €503 tis. €337 tis. €
Vlastné imanie248 tis. €284 tis. €337 tis. €200 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov14 tis. €58 tis. €93 tis. €147 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení44 tis. €36 tis. €53 tis. €48 tis. €
Záväzky64 tis. €181 tis. €165 tis. €137 tis. €
Dlhodobé záväzky616 €808 €1 078 €1 632 €
Krátkodobé záväzky49 tis. €31 tis. €15 tis. €18 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé14 tis. €150 tis. €150 tis. €118 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 458,63 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu16 692,54 €Áno

Predmet podnikania

4 registrované činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 2. júna 2018
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajnePlatné od sobota 2. júna 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od sobota 2. júna 2018
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaPlatné od sobota 2. júna 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod sobota 2. júna 2018

    Adresa Račianska 2414/136, 83154 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

  • Konateľsobota 2. júna 2018 – pondelok 2. augusta 2021

    Adresa Nobelova 84/5, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľsobota 2. júna 2018 – piatok 26. augusta 2022

    Adresa Nobelova 84/5, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 27. augusta 2022

    Adresa Račianska 2414/136, 83154 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 2. júna 2018 – piatok 26. augusta 2022

    Adresa Nobelova 84/5, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/128912/B
Hlavná činnosť
Služby pohostinstiev
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • sobota 2. júna 2018Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 10.5.2018 v zmysle §§ 105 - 153 Zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
C&B BANG Tofu, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

C&B BANG Tofu, s. r. o.

Mliekárenská 3, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.