Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51742888・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2023
232 tis. €
−2,1 %Zisk 2023
13 tis. €
+175 %Aktíva
53 tis. €
−12 %Vlastný kapitál
6 044 €
+193 %Zadlženosť
88,6 %
−22 ppHrubá marža
16,2 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,4 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
23,7 %
+51 ppRentabilita aktív
ROE
207,4 %
−50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,13
+30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+214 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,7 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 962 €
+185 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
121,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 437 € | 66 tis. € | 237 tis. € | 231 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 413 € | 2 568 € | −14 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 437 € | 66 tis. € | 237 tis. € | 232 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 294 € | 1 452 € | −17 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 010 € | 250 € | 94 € | 6 359 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 250 € | 94 € | 6 359 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 36 tis. € | 60 tis. € | 53 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 9 440 € | 33 tis. € | 34 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 156 € | 1 588 € | 7 596 € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 € | 832 € | 2 727 € | 40 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 74 € | 127 € | 82 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 36 tis. € | 60 tis. € | 53 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 791 € | 10 tis. € | −6 493 € | 6 044 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −2 503 € | 3 292 € | 4 743 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 294 € | 1 452 € | −17 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 1 830 € | 26 tis. € | 67 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 830 € | 26 tis. € | 52 tis. € | 47 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa J. Kráľa 48/37, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa K Medokýšu 875/16, 03484 Liptovské Sliače, Slovenská republika
Adresa K Medokýšu 875/16, 03484 Liptovské Sliače, Slovenská republika
Adresa J. Kráľa 48/37, 93601 Šahy, Slovenská republika
Adresa K Medokýšu 875/16, 03484 Liptovské Sliače, Slovenská republika
Adresa K Medokýšu 875/16, 03484 Liptovské Sliače, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MyCar s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.