Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51769689・Košický Klečenov 116, 0445 Košický Klečenov・Založené 2018
Obrat 2025
28 tis. €
−11 %Zisk 2025
1 205 €
+145 %Aktíva
1 233 €
+1 768 %Vlastný kapitál
−8 909 €
+12 %Zadlženosť
822,6 %
−14 544 ppHrubá marža
29,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,3 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
97,7 %
+4 143 ppRentabilita aktív
ROE
-13,5 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,43
+1 768 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 545 €
+166 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
+37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
373 €
+147 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 36 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 354 € | 7 364 € | 3 785 € | 8 281 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 78 tis. € | 36 tis. € | 31 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 618 € | −1 797 € | −2 670 € | 1 205 € |
| Daň z príjmov | 156 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 727 € | 3 101 € | 66 € | 1 233 € |
| Neobežný majetok | 1 253 € | 556 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 253 € | 556 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 474 € | 2 545 € | 66 € | 1 233 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 474 € | 2 545 € | 66 € | 1 233 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 727 € | 3 101 € | 66 € | 1 233 € |
| Vlastné imanie | −5 648 € | −7 444 € | −10 tis. € | −8 909 € |
| Základné imanie | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −11 tis. € | −13 tis. € | −15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 618 € | −1 797 € | −2 670 € | 1 205 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 9 282 € | 9 282 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 860 € | 860 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Svinica 54, 04445 Svinica, Slovenská republika
Adresa Byster 78, 04441 Sady nad Torysou, Slovenská republika
Adresa Svinica 54, 04445 Svinica, Slovenská republika
Adresa Okružná 6352/92B, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Byster 78, 04441 Sady nad Torysou, Slovenská republika
Adresa Bidovce 27, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.