Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51773155・Slančík 48, 044 17 Slančík・Založené 2018
Obrat 2025
15 tis. €
−60 %Zisk 2025
1 787 €
−41 %Aktíva
1 072 €
+5,8 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+14 %Zadlženosť
-1 226,7 %
−99 ppHrubá marža
81,8 %
+47 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,8 %
+3,7 ppZisk / výnosy
ROA
166,7 %
−132 ppRentabilita aktív
ROE
12,6 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,08
+6,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 127 €
−40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,0 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 19 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 666 € | 9 694 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 19 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 561 € | 1 044 € | 3 022 € | 1 787 € |
| Daň z príjmov | 99 € | 184 € | 533 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 99 € | 184 € | 533 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 4 731 € | 1 013 € | 1 072 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 4 731 € | 1 013 € | 1 072 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 290 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 712 € | 4 731 € | 1 013 € | 1 072 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 4 731 € | 1 013 € | 1 072 € |
| Vlastné imanie | 8 368 € | 9 412 € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 2 807 € | 3 368 € | 4 413 € | 7 435 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 561 € | 1 044 € | 3 022 € | 1 787 € |
| Záväzky | 3 634 € | −4 681 € | −11 tis. € | −13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 173 € | 208 € | 245 € | 284 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 461 € | −4 889 € | −12 tis. € | −13 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 179 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Slančík 48, 04417 Slančík, Slovenská republika
Adresa Idanská 151/22, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Kpt. Jaroša 767/4, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Slančík 48, 04417 Slančík, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.