Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51774186・Martina Rázusa 29, 98401 Lučenec・Založené 2018
Obrat 2025
22 tis. €
−47 %Zisk 2025
−1 502 €
−215 %Aktíva
15 tis. €
−7,3 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−10 %Zadlženosť
9,3 %
+2,8 ppHrubá marža
-5,3 %
−9,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,8 %
−10,0 ppZisk / výnosy
ROA
-10,1 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-11,1 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,78
−30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 162 €
−171 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-29,3 %
−50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 8 300 € | 41 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | −349 € | 506 € | 1 647 € | −1 162 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 8 300 € | 41 tis. € | 22 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −349 € | 382 € | 1 307 € | −1 502 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 68 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 657 € | 8 308 € | 8 691 € | 9 997 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −349 € | 382 € | 1 307 € | −1 502 € |
| Záväzky | 700 € | 768 € | 1 040 € | 1 380 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 700 € | 768 € | 1 040 € | 1 380 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Dobroč 171, 98553 Dobroč, Slovenská republika
Adresa Družstevná 302/17, 98556 Tomášovce, Slovenská republika
Adresa Dobroč 171, 98553 Dobroč, Slovenská republika
Adresa Dobroč 171, 98553 Dobroč, Slovenská republika
Adresa Družstevná 302/17, 98556 Tomášovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.