Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51777029・Velká komárňanská 122, 94131 Dvory nad Žitavou・Založené 2018
Obrat 2021
49 tis. €
+19 %Zisk 2021
1 331 €
+64 %Aktíva
12 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
8 155 €
+20 %Zadlženosť
31,2 %
+7,0 ppHrubá marža
3,4 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
+2,2 ppRentabilita aktív
ROE
16,3 %
+4,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,21
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 566 €
+64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 155 €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 8 549 € | 41 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 574 € | 738 € | 987 € | 1 650 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 8 549 € | 41 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 432 € | 583 € | 810 € | 1 331 € |
| Daň z príjmov | 115 € | 155 € | 143 € | 235 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 547 € | 8 216 € | 9 006 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 547 € | 8 216 € | 9 006 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 7 549 € | 2 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 547 € | 667 € | 9 004 € | 12 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 547 € | 8 216 € | 9 006 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 432 € | 6 015 € | 6 824 € | 8 155 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 410 € | 964 € | 1 733 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 432 € | 583 € | 810 € | 1 331 € |
| Záväzky | 115 € | 2 201 € | 2 182 € | 3 697 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 115 € | 2 201 € | 2 182 € | 3 697 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Velká komárňanská 122, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Aňala 1734, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Malá 170/3, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Velká komárňanská 122, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Aňala 1734, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
CRAFTER HOLDING s. r. o.
Velká komárňanská 122, 94131 Dvory nad Žitavou
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.