Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

B&C Plus s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51784980Budovateľská 1057/17, 82108 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2018

Obrat 2024

20 tis. €

+33 %
IČO
51784980
DIČ
2120798438
IČ DPH
Sídlo
B&C Plus s. r. o.Budovateľská 1057/17 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
streda 20. júna 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/129345/B

Zisk 2024

1 727 €

+168 %

Aktíva

24 tis. €

−42 %

Vlastný kapitál

20 tis. €

+9,7 %

Zadlženosť

17,6 %

−39 pp

Hrubá marža

11,5 %

+4,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+168 %
3 993 €4 616 €1 189 €1 879 €480 €644 €1 727 €2018201920202021202220232024

Tržby

+33 %
21 tis. €44 tis. €36 tis. €30 tis. €20 tis. €15 tis. €20 tis. €2018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

8,5 %

+4,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,3 %

+5,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

8,8 %

+5,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,69

+219 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 067 €

+173 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

16,4 %

+1,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

20 tis. €

+9,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

21 tis. €201844 tis. €201936 tis. €202030 tis. €202120 tis. €202215 tis. €202320 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru30 tis. €20 tis. €15 tis. €20 tis. €
Pridaná hodnota2 456 €825 €1 020 €2 329 €
Výnosy z hospodárskej činnosti30 tis. €20 tis. €15 tis. €20 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 879 €480 €644 €1 727 €
Daň z príjmov332 €85 €114 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok24 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie20 tis. €
  • Záväzky4 167 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom51 tis. €70 tis. €41 tis. €24 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok51 tis. €70 tis. €41 tis. €24 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky400 €9 800 €9 600 €17 tis. €
Finančné účty51 tis. €61 tis. €31 tis. €6 551 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky51 tis. €70 tis. €41 tis. €24 tis. €
Vlastné imanie17 tis. €17 tis. €18 tis. €20 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov9 307 €11 tis. €12 tis. €12 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 879 €480 €644 €1 727 €
Záväzky35 tis. €53 tis. €23 tis. €4 167 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky35 tis. €53 tis. €23 tis. €4 167 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 061 €1 227 €210 €332 €85 €114 €340 €2018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od štvrtok 17. apríla 2025
  • Administratívne službyPlatné od streda 20. júna 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 20. júna 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 20. júna 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 20. júna 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 20. júna 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 20. júna 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 20. júna 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od streda 20. júna 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 20. júna 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod piatok 21. marca 2025

    Adresa Kostlivého 3152/10, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľstreda 1. augusta 2018 – streda 16. apríla 2025

    Adresa Nezábudková 808/14, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľstreda 20. júna 2018 – pondelok 20. augusta 2018

    Adresa Bočná 18033/57, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 17. apríla 2025

    Adresa Kostlivého 3152/10, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 17. apríla 2025

    Adresa Budovateľská 17/1057, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR
  • DARFS s .r. o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 8. októbra 2022 – streda 16. apríla 2025

    Adresa Nezábudková 14, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 21. augusta 2018 – streda 16. apríla 2025

    Adresa Nezábudková 808/14, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 000 EUR
  • DARFS s .r. o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 21. augusta 2018 – piatok 7. októbra 2022

    Adresa Nezábudková 14, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 000 EUR
  • M2B a. s.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. júna 2018 – pondelok 20. augusta 2018

    Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR
  • ROVUMA s. r. o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 20. júna 2018 – pondelok 20. augusta 2018

    Adresa Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/129345/B
Hlavná činnosť
Ostatné vzdelávanie i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 20. júna 2018Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 01.06.2018 podľa §§ 56-75a, §§ 105-153 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
B&C Plus s. r. o.

Sídlo spoločnosti

B&C Plus s. r. o.

Budovateľská 1057/17, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.