Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51793377・Lesná 14, 900 31 Stupava・Založené 2018
Obrat 2024
228 tis. €
+6,4 %Zisk 2024
1 459 €
−47 %Aktíva
55 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+8,8 %Zadlženosť
67,3 %
−2,7 ppHrubá marža
12,9 %
+1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,6 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
8,1 %
−8,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,97
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 419 €
−31 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,7 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
−10,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 134 tis. € | 185 tis. € | 214 tis. € | 228 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 137 tis. € | 185 tis. € | 214 tis. € | 228 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 710 € | 2 422 € | 2 751 € | 1 459 € |
| Daň z príjmov | 455 € | 644 € | 731 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 61 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 9 966 € | 7 049 € | 4 132 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 9 966 € | 7 049 € | 4 132 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 64 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 2 690 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 880 € | 5 225 € | 5 347 € | 520 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 58 tis. € | 43 tis. € | 51 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 61 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 514 € | 6 139 € | 8 439 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 710 € | 2 422 € | 2 751 € | 1 459 € |
| Záväzky | 50 tis. € | 60 tis. € | 39 tis. € | 37 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 34 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 33 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Lesná 14, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Lesná 14, 90031 Stupava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.