Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PNEUMAX centrum s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51824035Mlynské Nivy 82C, 821 05 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2018

Obrat 2025

159 tis. €

+11 %
IČO
51824035
DIČ
2120811462
IČ DPH
SK2120811462, podľa §4, registrácia od sobota 1. septembra 2018
Sídlo
PNEUMAX centrum s. r. o.Mlynské Nivy 82C 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
piatok 27. júla 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/130287/B

Zisk 2025

1 207 €

−63 %

Aktíva

100 tis. €

+144 %

Vlastný kapitál

11 tis. €

+12 %

Zadlženosť

88,6 %

+13 pp

Hrubá marža

19,6 %

+1,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−63 %
−4 464 €130 €891 €2 145 €1 893 €1 342 €3 237 €1 207 €20182019202020212022202320242025

Tržby

+11 %
30 tis. €90 tis. €94 tis. €96 tis. €99 tis. €21 tis. €142 tis. €159 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,8 %

−1,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,2 %

−6,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,6 %

−21 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,60

−31 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 167 €

−48 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

44,3 %

+21 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−35 tis. €

−819 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

26,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

30 tis. €201890 tis. €201994 tis. €202098 tis. €202199 tis. €2022110 tis. €2023143 tis. €2024159 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru99 tis. €21 tis. €142 tis. €159 tis. €
Pridaná hodnota22 tis. €−67 tis. €26 tis. €31 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti99 tis. €110 tis. €143 tis. €159 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 893 €1 342 €3 237 €1 207 €
Daň z príjmov608 €472 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok47 tis. €
  • Obežný majetok53 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie11 tis. €
  • Záväzky89 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom31 tis. €33 tis. €41 tis. €100 tis. €
Neobežný majetok13 tis. €11 tis. €14 tis. €47 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok13 tis. €11 tis. €14 tis. €47 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok19 tis. €22 tis. €27 tis. €53 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 433 €1 657 €18 tis. €16 tis. €
Finančné účty17 tis. €20 tis. €8 919 €37 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky31 tis. €33 tis. €41 tis. €100 tis. €
Vlastné imanie5 596 €6 938 €10 tis. €11 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−1 455 €343 €1 618 €4 693 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 893 €1 342 €3 237 €1 207 €
Záväzky26 tis. €26 tis. €31 tis. €89 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €13 €186 €
Krátkodobé záväzky25 tis. €26 tis. €31 tis. €88 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy244 €396 €341 €448 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €10 €355 €608 €472 €960 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie439,58 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielPlatné od piatok 30. novembra 2018
  • montáž autoprískušenstvaPlatné od piatok 30. novembra 2018
  • oprava a výmena pneumatík (pneuservis)Platné od piatok 30. novembra 2018
  • administratívne službyPlatné od piatok 27. júla 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 27. júla 2018
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 27. júla 2018
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 27. júla 2018
  • nákup tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a nákup tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/Platné od piatok 27. júla 2018
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 27. júla 2018
  • prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných, vzdušných)Platné od piatok 27. júla 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 27. júla 2018

    Adresa Kozmonautická 15, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 27. júla 2018

    Adresa Kozmonautická 15, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/130287/B
Hlavná činnosť
Oprava a údržba motorových vozidiel
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • piatok 27. júla 2018Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 18.06.2018 v zmysle ust. § 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
PNEUMAX centrum s. r. o.

Sídlo spoločnosti

PNEUMAX centrum s. r. o.

Mlynské Nivy 82C, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.