Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51833573・Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2023
990 tis. €
+241 %Zisk 2023
5 055 €
−94 %Aktíva
782 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
146 tis. €
+3,8 %Zadlženosť
81,4 %
+1,7 ppHrubá marža
39,6 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−28 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
3,5 %
−56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,83
+72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 055 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
428 tis. €
+92 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
71,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 564 tis. € | 7 248 € | 290 tis. € | 963 tis. € |
| Pridaná hodnota | 285 tis. € | −16 tis. € | 220 tis. € | 381 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 601 tis. € | 160 tis. € | 291 tis. € | 990 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 136 tis. € | 30 tis. € | 84 tis. € | 5 055 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,15 mil. € | 531 tis. € | 691 tis. € | 782 tis. € |
| Neobežný majetok | 538 tis. € | 380 tis. € | 287 tis. € | 203 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 530 tis. € | 380 tis. € | 287 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 8 000 € | 0 € | 0 € | 9 176 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 610 tis. € | 151 tis. € | 404 tis. € | 579 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 98 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 87 tis. € | 389 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 593 tis. € | 101 tis. € | 269 tis. € | 84 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 18 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 8 055 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,15 mil. € | 531 tis. € | 691 tis. € | 782 tis. € |
| Vlastné imanie | 322 tis. € | 56 tis. € | 141 tis. € | 146 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 109 tis. € | −51 tis. € | −21 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 136 tis. € | 30 tis. € | 84 tis. € | 5 055 € |
| Záväzky | 826 tis. € | 474 tis. € | 550 tis. € | 636 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 111 tis. € | 89 tis. € | 98 tis. € | 2 777 € |
| Krátkodobé záväzky | 566 tis. € | 144 tis. € | 181 tis. € | 151 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 56 tis. € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 93 tis. € | 242 tis. € | 242 tis. € | 222 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 € | 3 € | 14 tis. € | 4 948 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Vlčkova 43, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Ružová dolina 612/16, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vlčkova 43, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Ružová dolina 612/16, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ružová dolina 612/16, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Ružová dolina 612/16, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa ENTERPRISE HOUSE, 2 PASS STREET, OL9 6HZ Oldham, Manchester, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ENHANCED INKJET s.r.o.
Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.