Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51834375・Karpatská 8402/9A, 01008 Žilina・Založené 2018
Obrat 2025
100 tis. €
−0,7 %Zisk 2025
6 901 €
+934 %Aktíva
23 tis. €
+24 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+53 %Zadlženosť
14,8 %
−16 ppHrubá marža
27,3 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,9 %
+7,7 ppZisk / výnosy
ROA
29,4 %
+34 ppRentabilita aktív
ROE
34,6 %
+41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,10
+232 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 628 €
+6 387 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,0 %
−702 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+146 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 57 tis. € | 127 tis. € | 101 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 57 tis. € | 127 tis. € | 101 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 194 € | 7 437 € | −827 € | 6 901 € |
| Daň z príjmov | 1 049 € | 2 456 € | 960 € | 1 727 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 2 456 € | 960 € | 1 727 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 9 388 € | 4 024 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 9 388 € | 4 024 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 57 € | 13 € | 24 € | 374 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 510 € | 6 536 € | 6 671 € | 5 166 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 16 tis. € | 6 794 € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 872 € | 1 325 € | 1 099 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 15 tis. € | 8 398 € | 7 572 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 194 € | 7 437 € | −827 € | 6 901 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 5 097 € | 5 767 € | 3 462 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 43 € | 34 € | 29 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 4 520 € | 5 533 € | 2 757 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 534 € | 200 € | 676 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Karpatská 8402/9A, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Karpatská 8402/9A, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.