Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51835932・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−2 256 €
−490 %Aktíva
36 tis. €
−0,8 %Vlastný kapitál
15 tis. €
−13 %Zadlženosť
58,4 %
+5,9 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6,3 %
−7,9 ppRentabilita aktív
ROE
-15,1 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,71
−9,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 916 €
−309 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-17,7 %
−55 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 51 tis. € | 19 tis. € | 5 350 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 6 091 € | 1 606 € | 4 217 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 51 tis. € | 19 tis. € | 5 350 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 215 € | −418 € | 578 € | −2 256 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 492 € | 1 178 € | 883 € | 589 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 492 € | 1 178 € | 883 € | 589 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 215 € | −418 € | 578 € | −2 256 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 210 € | 310 € | 360 € | 360 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Čiernovodská 5230/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Holíčska 3167/19, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Stavbyreal sk s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.