Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Tech-Solutions s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51847086Lipová 50, 90031 StupavaZaložené 2018

Obrat 2024

79 tis. €

+26 %
IČO
51847086
DIČ
2120815829
IČ DPH
SK2120815829, podľa §4, registrácia od piatok 15. januára 2021
Sídlo
Tech-Solutions s. r. o.Lipová 50 90031 Stupava
Dátum vzniku
štvrtok 2. augusta 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/130392/B

Zisk 2024

48 tis. €

+63 %

Aktíva

152 tis. €

+47 %

Vlastný kapitál

141 tis. €

+51 %

Zadlženosť

7,5 %

−2,7 pp

Hrubá marža

78,4 %

+11 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+63 %
3 148 €33 tis. €12 tis. €39 tis. €19 tis. €29 tis. €48 tis. €2018201920202021202220232024

Tržby

+26 %
12 tis. €68 tis. €66 tis. €78 tis. €45 tis. €62 tis. €79 tis. €2018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

60,8 %

+14 pp

Zisk / výnosy

ROA

31,4 %

+3,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

34,0 %

+2,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

13,33

+37 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

61 tis. €

+63 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,4 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

140 tis. €

+53 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

37,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

12 tis. €201868 tis. €201966 tis. €202078 tis. €202145 tis. €202262 tis. €202379 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru78 tis. €45 tis. €62 tis. €79 tis. €
Pridaná hodnota57 tis. €31 tis. €42 tis. €62 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti78 tis. €45 tis. €62 tis. €79 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení39 tis. €19 tis. €29 tis. €48 tis. €
Daň z príjmov11 tis. €3 507 €8 021 €13 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok479 €
  • Obežný majetok152 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie141 tis. €
  • Záväzky11 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom56 tis. €69 tis. €104 tis. €152 tis. €
Neobežný majetok8 483 €3 006 €959 €479 €
Dlhodobý hmotný majetok8 483 €3 006 €959 €479 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok48 tis. €66 tis. €103 tis. €152 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky24 tis. €52 tis. €90 tis. €135 tis. €
Finančné účty24 tis. €14 tis. €13 tis. €17 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky56 tis. €69 tis. €104 tis. €152 tis. €
Vlastné imanie44 tis. €64 tis. €93 tis. €141 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov1 €39 tis. €58 tis. €88 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení39 tis. €19 tis. €29 tis. €48 tis. €
Záväzky12 tis. €5 063 €11 tis. €11 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky12 tis. €5 063 €11 tis. €11 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

863 €9 259 €3 701 €11 tis. €3 507 €8 021 €13 tis. €2018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 343,22 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 2. augusta 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 2. augusta 2018

    Adresa Lipová 1409/50, 90031 Stupava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 2. augusta 2018

    Adresa Lipová 1409/50, 90031 Stupava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/130392/B
Hlavná činnosť
Počítačové programovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 2. augusta 2018Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 09.07.2018 v zmysle príslušných ustanovení z. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov – Obchodného zákonníka v platnom znení.
Tech-Solutions s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Tech-Solutions s. r. o.

Lipová 50, 90031 Stupava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.