Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ROMANSTAV s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51860929Zimná 856/1A, 053 15 HrabušiceZaložené 2018

Obrat 2025

85 tis. €

+21 %
IČO
51860929
DIČ
2120813893
IČ DPH
SK2120813893, podľa §4, registrácia od sobota 1. júna 2019
Sídlo
ROMANSTAV s.r.o.Zimná 856/1A 053 15 Hrabušice
Dátum vzniku
štvrtok 2. augusta 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/44436/V

Zisk 2025

6 525 €

+899 %

Aktíva

14 tis. €

−17 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

+90 %

Zadlženosť

4,6 %

−54 pp

Hrubá marža

18,4 %

−2,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+899 %
−1 016 €469 €2 011 €697 €719 €−1 304 €653 €6 525 €20182019202020212022202320242025

Tržby

+22 %
35 tis. €127 tis. €113 tis. €101 tis. €79 tis. €89 tis. €70 tis. €85 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,7 %

+6,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

45,3 %

+41 pp

Rentabilita aktív

ROE

47,4 %

+38 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-1,64

−141 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

7 485 €

+364 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

12,8 %

−47 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

23 tis. €

+110 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

35 tis. €2018127 tis. €2019113 tis. €2020101 tis. €202179 tis. €202289 tis. €202370 tis. €202485 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru79 tis. €89 tis. €70 tis. €85 tis. €
Pridaná hodnota32 tis. €16 tis. €15 tis. €16 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti79 tis. €89 tis. €70 tis. €85 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení719 €−1 304 €653 €6 525 €
Daň z príjmov−342 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky659 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom26 tis. €21 tis. €17 tis. €14 tis. €
Neobežný majetok19 tis. €11 tis. €2 644 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok19 tis. €11 tis. €2 644 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok6 362 €10 tis. €15 tis. €14 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 238 €6 893 €7 646 €8 055 €
Finančné účty1 124 €3 137 €7 033 €6 359 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky26 tis. €21 tis. €17 tis. €14 tis. €
Vlastné imanie7 880 €6 576 €7 230 €14 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov2 111 €2 830 €1 527 €2 180 €
HV za účtovné obdobie po zdanení719 €−1 304 €653 €6 525 €
Záväzky18 tis. €14 tis. €10 tis. €659 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky13 tis. €6 147 €3 646 €−8 785 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €8 268 €6 447 €9 444 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €125 €574 €185 €−342 €0 €960 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie67,72 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od štvrtok 2. augusta 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 2. augusta 2018

    Adresa Zimná 856/1A, 05315 Hrabušice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 2. augusta 2018

    Adresa Zimná 856/1A, 05315 Hrabušice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/44436/V
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ROMANSTAV s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ROMANSTAV s.r.o.

Zimná 856/1A, 053 15 Hrabušice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.