Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51875705・Záporožská 3725/6, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2025
5 826 €
−81 %Zisk 2025
−15 tis. €
−364 %Aktíva
5 207 €
−71 %Vlastný kapitál
−10 tis. €
−348 %Zadlženosť
299,1 %
+222 ppHrubá marža
-131,0 %
−170 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-249,8 %
−268 ppZisk / výnosy
ROA
-279,5 %
−310 ppRentabilita aktív
ROE
140,4 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,22
−82 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−320 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−12 tis. €
−716 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 950 € | 17 tis. € | 31 tis. € | 5 473 € |
| Pridaná hodnota | −3 736 € | 4 426 € | 12 tis. € | −7 171 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 761 € | 17 tis. € | 31 tis. € | 5 826 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 655 € | 207 € | 5 514 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 936 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 5 207 € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 312 € | 5 697 € | 1 997 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 312 € | 5 697 € | 1 997 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 815 € | 6 160 € | 12 tis. € | 3 210 € |
| Zásoby | 0 € | 135 € | 158 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 727 € | 1 090 € | 5 € |
| Finančné účty | 1 815 € | 5 298 € | 11 tis. € | 3 205 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 5 207 € |
| Vlastné imanie | −1 537 € | −1 330 € | 4 184 € | −10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 891 € | −6 546 € | −6 349 € | −1 111 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 655 € | 207 € | 5 514 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 14 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 969 € | 6 573 € | 3 404 € | 709 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 070 € | 8 229 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pri prvej kaplnke 177/25, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
Adresa Pri Prvej Kaplnke 177/25, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
Adresa Pri prvej kaplnke 177/25, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
Adresa Pri Prvej Kaplnke 177/25, 90065 Záhorská Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Promenáda Nail, s. r. o.
Záporožská 3725/6, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.