Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51881675・Oravská Polhora 798, 02947 Oravská Polhora・Založené 2018
Obrat 2024
314 tis. €
+6,8 %Zisk 2024
6 468 €
+1 383 %Aktíva
117 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
9 536 €
+211 %Zadlženosť
91,9 %
−4,4 ppHrubá marža
7,8 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
+6,1 ppRentabilita aktív
ROE
67,8 %
+84 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,14
−71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 388 €
+1 764 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,9 %
−189 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
107,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 319 tis. € | 291 tis. € | 269 tis. € | 307 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 30 tis. € | 34 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 319 tis. € | 291 tis. € | 294 tis. € | 314 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 204 € | 226 € | −504 € | 6 468 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 60 € | 954 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 74 tis. € | 97 tis. € | 82 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 30 tis. € | 40 tis. € | 46 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 30 tis. € | 40 tis. € | 46 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 57 tis. € | 35 tis. € | 68 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € | 66 tis. € |
| Finančné účty | 5 932 € | 24 tis. € | 5 760 € | 1 795 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 74 tis. € | 97 tis. € | 82 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 347 € | 3 573 € | 3 068 € | 9 536 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 473 € | −1 731 € | −1 516 € | −2 020 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 204 € | 226 € | −504 € | 6 468 € |
| Záväzky | 71 tis. € | 94 tis. € | 79 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 17 tis. € | 4 701 € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Oravská Polhora 837, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Oravská Polhora 837, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.