Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ASAP - Group SK s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51882001Laurinská 138/11, 81101 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2018

Obrat 2023

592 tis. €

−13 %
IČO
51882001
DIČ
2120829359
IČ DPH
Sídlo
ASAP - Group SK s. r. o.Laurinská 138/11 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
utorok 14. augusta 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/130669/B

Zisk 2023

28 tis. €

+181 %

Aktíva

418 tis. €

+5,7 %

Vlastný kapitál

158 tis. €

+21 %

Zadlženosť

62,3 %

−4,9 pp

Hrubá marža

42,1 %

+28 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+181 %
30 tis. €34 tis. €25 tis. €26 tis. €9 895 €28 tis. €201820192020202120222023

Tržby

−5,2 %
79 tis. €369 tis. €753 tis. €631 tis. €600 tis. €569 tis. €201820192020202120222023

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,7 %

+3,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

6,7 %

+4,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

17,7 %

+10 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,78

+104 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

35 tis. €

+137 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

20,5 %

−13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

93 tis. €

+486 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

48,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

79 tis. €2018369 tis. €2019798 tis. €2020704 tis. €2021682 tis. €2022592 tis. €2023

Výkaz ziskov a strát

Položka2020202120222023
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru753 tis. €631 tis. €600 tis. €569 tis. €
Pridaná hodnota106 tis. €175 tis. €86 tis. €239 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti798 tis. €704 tis. €682 tis. €592 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení25 tis. €26 tis. €9 895 €28 tis. €
Daň z príjmov12 tis. €0 €4 875 €7 182 €
Daň z príjmov splatná12 tis. €0 €4 875 €7 182 €

Aktíva

  • Neobežný majetok203 tis. €
  • Obežný majetok214 tis. €
  • Časové rozlíšenie1 230 €

Pasíva

  • Vlastné imanie158 tis. €
  • Záväzky260 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2020202120222023
Majetok celkom493 tis. €518 tis. €396 tis. €418 tis. €
Neobežný majetok296 tis. €243 tis. €215 tis. €203 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok296 tis. €243 tis. €215 tis. €203 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok196 tis. €274 tis. €163 tis. €214 tis. €
Zásoby0 €1 800 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky154 tis. €109 tis. €93 tis. €114 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty43 tis. €164 tis. €70 tis. €99 tis. €
Časové rozlíšenie660 €0 €17 tis. €1 230 €

Pasíva

Položka2020202120222023
Spolu vlastné imanie a záväzky493 tis. €518 tis. €396 tis. €418 tis. €
Vlastné imanie94 tis. €120 tis. €130 tis. €158 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov63 tis. €88 tis. €114 tis. €124 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení25 tis. €26 tis. €9 895 €28 tis. €
Záväzky394 tis. €398 tis. €266 tis. €260 tis. €
Dlhodobé záväzky118 tis. €168 tis. €108 tis. €157 tis. €
Krátkodobé záväzky276 tis. €230 tis. €187 tis. €120 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €−30 tis. €−16 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie5 456 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

7 906 €9 096 €12 tis. €0 €4 875 €7 182 €201820192020202120222023
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu6 756,98 €Áno
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu2 375,06 €Áno

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od štvrtok 25. marca 2021
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvoPlatné od štvrtok 25. marca 2021
  • Administratívne službyPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 14. augusta 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 14. augusta 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 14. augusta 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 3
  • Konateľnedeľa 13. júla 2025 – nedeľa 27. júla 2025

    Adresa Laurinská 138/11, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľutorok 14. augusta 2018 – utorok 1. júla 2025

    Adresa Laurinská 138/11, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

  • Konateľutorok 14. augusta 2018 – utorok 1. júla 2025

    Adresa Podbrezovská 6779/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od pondelok 28. júla 2025

    Adresa 5830 E 2ND ST, STE 7000, 82609 Casper, Wyoming, Spojené štáty americké

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 14. augusta 2018 – nedeľa 27. júla 2025

    Adresa Laurinská 138/11, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 14. augusta 2018 – nedeľa 27. júla 2025

    Adresa Podbrezovská 6779/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/130669/B
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • utorok 14. augusta 2018Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 24.07.2018 v zmysle ust. § 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
ASAP - Group SK s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ASAP - Group SK s. r. o.

Laurinská 138/11, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.