Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51887100・Terchová 1454, 01306 Terchová・Založené 2018
Obrat 2025
110 tis. €
+9,8 %Zisk 2025
3 240 €
−7,3 %Aktíva
181 tis. €
+2,4 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+9,8 %Zadlženosť
80,0 %
−1,4 ppHrubá marža
38,9 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,9 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,30
−0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 200 €
−5,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,9 %
+1,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+6,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 118 tis. € | 106 tis. € | 99 tis. € | 110 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 118 tis. € | 106 tis. € | 100 tis. € | 110 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 663 € | 3 383 € | 3 497 € | 3 240 € |
| Daň z príjmov | 1 005 € | 903 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 005 € | 903 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 134 tis. € | 156 tis. € | 177 tis. € | 181 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 34 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 134 tis. € | 155 tis. € | 142 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 277 € | 9 888 € | 9 270 € | 27 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 125 tis. € | 146 tis. € | 133 tis. € | 126 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 209 € | 232 € | 246 € | 288 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 134 tis. € | 156 tis. € | 177 tis. € | 181 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 486 € | 486 € | 900 € | 900 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 663 € | 3 383 € | 3 497 € | 3 240 € |
| Záväzky | 108 tis. € | 126 tis. € | 144 tis. € | 145 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 153 € | 212 € | 31 tis. € | 25 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 106 tis. € | 123 tis. € | 109 tis. € | 117 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 222 € | 3 076 € | 3 294 € | 2 163 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Terchová 1454, 01306 Terchová, Slovenská republika
Adresa Terchová 1454, 01306 Terchová, Slovenská republika
Adresa Terchová 1454, 01306 Terchová, Slovenská republika
Adresa Terchová 1454, 01306 Terchová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.