Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51888955・Kopčianska 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2018
Obrat 2023
29 tis. €
+623 %Zisk 2023
239 €
+102 %Aktíva
21 tis. €
+256 %Vlastný kapitál
−878 €
−42 %Zadlženosť
104,1 %
−6,1 ppHrubá marža
15,7 %
+236 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
+341 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+227 ppRentabilita aktív
ROE
-27,2 %
−2 236 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
+97 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
281 €
+102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,9 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 240 €
+161 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-28,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 79 tis. € | 48 tis. € | 4 010 € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 7 658 € | −8 834 € | 4 554 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 79 tis. € | 48 tis. € | 4 010 € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 151 € | 2 369 € | −14 tis. € | 239 € |
| Daň z príjmov | 1 523 € | 781 € | 0 € | 42 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 27 tis. € | 6 038 € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 380 € | 3 690 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 380 € | 3 690 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 19 tis. € | 2 348 € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 9 258 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 869 € | 6 544 € | 124 € | 9 179 € |
| Finančné účty | 7 989 € | 13 tis. € | 2 224 € | 3 050 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 27 tis. € | 6 038 € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 13 tis. € | −617 € | −878 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 599 € | 5 141 € | 7 510 € | −6 117 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 151 € | 2 369 € | −14 tis. € | 239 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 14 tis. € | 6 655 € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 4 300 € | 0 € | 87 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 010 € | 5 021 € | 4 365 € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 6 276 € | 4 321 € | 2 290 € | 2 031 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Grenzstrasse 10, 6020 Innsbruck, Rakúska republika
Adresa Michael-Gaismair-Strasse 119a, 64110 Tefls, Rakúska republika
Adresa Cosmus-Schindler-Strasse, 6410 Telfs, Rakúska republika
Adresa Grenzstrasse 10, 6020 Innsbruck, Rakúska republika
Adresa Michael-Gaismair-Strasse 119a, 6410 Telfs, Rakúska republika
Adresa Cosmus-Schindler-Strasse, 6410 Telfs, Rakúska republika
Adresa Michael-Gaismair-Strasse 119a, 64110 Tefls, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Sinfonie Ost- West s.r.o.
Kopčianska 10, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.