Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51894793・Zámocká 18, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2024
47 tis. €
−6,0 %Zisk 2024
21 tis. €
−30 %Aktíva
194 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
193 tis. €
+12 %Zadlženosť
0,2 %
−2,0 ppHrubá marža
72,7 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
45,8 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
11,1 %
−6,3 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
−6,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
520,49
+1 034 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
−30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
189 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 71 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 51 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 71 tis. € | 50 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 545 € | 6 803 € | 5 413 € | 3 794 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 117 tis. € | 153 tis. € | 176 tis. € | 194 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 625 € | 4 575 € | 4 128 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 625 € | 4 575 € | 4 128 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 107 tis. € | 145 tis. € | 171 tis. € | 189 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 7 560 € |
| Finančné účty | 92 tis. € | 134 tis. € | 160 tis. € | 182 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 117 tis. € | 153 tis. € | 176 tis. € | 194 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 141 tis. € | 172 tis. € | 193 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 95 tis. € | 109 tis. € | 134 tis. € | 165 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 26 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 1 513 € | 11 tis. € | 3 907 € | 364 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 383 € | 8 377 € | 3 727 € | 364 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 130 € | 2 789 € | 180 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Žikava 252, 95192 Žikava, Slovenská republika
Adresa Pavčina Lehota 18, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Žikava 252, 95192 Žikava, Slovenská republika
Adresa Pavčina Lehota 18, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
CATch s.r.o.
Zámocká 18, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.