Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51895013・Kováčska 2804/16A, 93101 Šamorín・Založené 2018
Obrat 2024
168 tis. €
−26 %Zisk 2024
4 960 €
−90 %Aktíva
158 tis. €
+2,2 %Vlastný kapitál
67 tis. €
+8,0 %Zadlženosť
57,7 %
−2,3 ppHrubá marža
13,9 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
3,1 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
7,4 %
−73 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,16
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 309 €
−85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
46,7 %
+26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
76 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 100 tis. € | 170 tis. € | 225 tis. € | 168 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 558 € | 12 tis. € | 72 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 100 tis. € | 172 tis. € | 227 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 771 € | 1 308 € | 50 tis. € | 4 960 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 439 € | 13 tis. € | 4 349 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 439 € | 13 tis. € | 4 349 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 84 tis. € | 111 tis. € | 155 tis. € | 158 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 71 tis. € | 95 tis. € | 143 tis. € | 142 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 1 192 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 50 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 16 tis. € | 64 tis. € | 46 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 264 € | 951 € | 247 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 84 tis. € | 111 tis. € | 155 tis. € | 158 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 12 tis. € | 62 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 7 988 € | 5 218 € | 6 525 € | 56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 771 € | 1 308 € | 50 tis. € | 4 960 € |
| Záväzky | 73 tis. € | 99 tis. € | 93 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 15 € | 33 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 61 tis. € | 78 tis. € | 66 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 18 tis. € | 18 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 28 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Stará cesta 636/11, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Adresa Stará cesta 636/11, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.