Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51897814・Magurská 37, 97411 Banská Bystrica・Založené 2018
Obrat 2024
12 tis. €
−89 %Zisk 2024
−6 999 €
−218 %Aktíva
515 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
514 tis. €
−1,3 %Zadlženosť
0,1 %
Hrubá marža
96,2 %
+77 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-56,8 %
−62 ppZisk / výnosy
ROA
-1,4 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
-1,4 %
−2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
59,52
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 659 €
−213 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,1 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 7 338 € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | −21 tis. € | 2 540 € | 7 056 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 34 tis. € | 110 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 234 € | −22 tis. € | 5 914 € | −6 999 € |
| Daň z príjmov | 1 453 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 508 tis. € | 517 tis. € | 522 tis. € | 515 tis. € |
| Neobežný majetok | 420 tis. € | 371 tis. € | 495 tis. € | 478 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 420 tis. € | 371 tis. € | 291 tis. € | 274 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 205 tis. € | 205 tis. € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 146 tis. € | 26 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 52 tis. € | 33 tis. € | 1 910 € | 78 € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 113 tis. € | 24 tis. € | 37 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 508 tis. € | 517 tis. € | 522 tis. € | 515 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 144 tis. € | 521 tis. € | 514 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 21 tis. € | 81 tis. € | −49 tis. € | −43 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 234 € | −22 tis. € | 5 914 € | −6 999 € |
| Záväzky | 473 tis. € | 373 tis. € | 343 € | 621 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 473 tis. € | 373 tis. € | 343 € | 621 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Oravská Polhora 825, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Oravská Polhora 825, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Drayton Hall Drive 2840, 30519 Buford, Georgia, Spojené štáty americké
Adresa Oravská Polhora 825, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Oravská Polhora 825, 02947 Oravská Polhora, Slovenská republika
Adresa Drayton Hall Drive 2840, 30519 Buford, Georgia, Spojené štáty americké
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.