Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51902486・Hniezdne 235, 065 01 Hniezdne・Založené 2018
Obrat 2025
1,24 mil. €
+15 %Zisk 2025
12 tis. €
−29 %Aktíva
271 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
50 tis. €
+3,4 %Zadlženosť
81,5 %
+6,7 ppHrubá marža
3,7 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
−4,2 ppRentabilita aktív
ROE
23,1 %
−10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,94
+37 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,9 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
132 tis. €
+102 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 450 tis. € | 1,11 mil. € | 1,07 mil. € | 1,23 mil. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 17 tis. € | 61 tis. € | 46 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 450 tis. € | 1,12 mil. € | 1,07 mil. € | 1,24 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 10 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 566 € | 3 395 € | 5 280 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 108 tis. € | 185 tis. € | 193 tis. € | 271 tis. € |
| Neobežný majetok | 30 tis. € | 60 tis. € | 70 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 30 tis. € | 60 tis. € | 70 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 78 tis. € | 126 tis. € | 122 tis. € | 199 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 63 tis. € | 115 tis. € | 87 tis. € | 132 tis. € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 10 tis. € | 35 tis. € | 68 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 108 tis. € | 185 tis. € | 193 tis. € | 271 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 32 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 481 € | 15 tis. € | 27 tis. € | 33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 10 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 86 tis. € | 153 tis. € | 144 tis. € | 220 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 23 tis. € | 35 tis. € | 35 € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 79 tis. € | 57 tis. € | 68 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 54 tis. € | 51 tis. € | 52 tis. € | 153 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Železničiarska 367/29, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Hniezdne 235, 06501 Hniezdne, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 367/29, 06544 Plaveč, Slovenská republika
Adresa Hniezdne 235, 06501 Hniezdne, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.