Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51908441・Športová 48, 97226 Nitrianske Rudno・Založené 2018
Obrat 2024
528 tis. €
+41 %Zisk 2024
139 tis. €
+163 %Aktíva
317 tis. €
+5,6 %Vlastný kapitál
91 tis. €
+302 %Zadlženosť
71,3 %
−44 ppHrubá marža
35,6 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,3 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
43,8 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
152,5 %
+270 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
+81 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
161 tis. €
+205 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,6 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+109 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
75,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 168 tis. € | 231 tis. € | 375 tis. € | 528 tis. € |
| Pridaná hodnota | −60 tis. € | −21 tis. € | 91 tis. € | 188 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 204 tis. € | 242 tis. € | 375 tis. € | 528 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −57 tis. € | −44 tis. € | 53 tis. € | 139 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 22 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 172 tis. € | 177 tis. € | 301 tis. € | 317 tis. € |
| Neobežný majetok | 75 tis. € | 92 tis. € | 100 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 92 tis. € | 100 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 97 tis. € | 86 tis. € | 201 tis. € | 235 tis. € |
| Zásoby | 19 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | −2 427 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 311 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 726 € | 0 € | 1 633 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 65 tis. € | 66 tis. € | 186 tis. € | 232 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 172 tis. € | 177 tis. € | 301 tis. € | 317 tis. € |
| Vlastné imanie | −54 tis. € | −98 tis. € | −45 tis. € | 91 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −1 695 € | −59 tis. € | −103 tis. € | −53 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −57 tis. € | −44 tis. € | 53 tis. € | 139 tis. € |
| Záväzky | 226 tis. € | 275 tis. € | 346 tis. € | 226 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 389 € | 384 € | 467 € | 605 € |
| Krátkodobé záväzky | 226 tis. € | 275 tis. € | 345 tis. € | 222 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 3 377 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Priehrada 249, 97226 Nitrianske Rudno, Slovenská republika
Adresa Priehrada 249, 97226 Nitrianske Rudno, Slovenská republika
Adresa Priehrada 249, 97226 Nitrianske Rudno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.