Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51909308・Brnianska 2417, 91105 Trenčín・Založené 2018
Obrat 2025
129 tis. €
+27 %Zisk 2025
416 €
+123 %Aktíva
767 tis. €
−4,9 %Vlastný kapitál
4 348 €
+11 %Zadlženosť
99,1 %
+0,1 ppHrubá marža
49,0 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
+2,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
+56 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,93
+390 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 336 €
+227 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
82,2 %
+82 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+13 904 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
107,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 56 tis. € | 91 tis. € | 101 tis. € | 128 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 57 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 56 tis. € | 91 tis. € | 101 tis. € | 129 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −823 € | −3 169 € | −1 838 € | 416 € |
| Daň z príjmov | 333 € | 0 € | 0 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 333 € | 0 € | 0 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 982 tis. € | 845 tis. € | 807 tis. € | 767 tis. € |
| Neobežný majetok | 849 tis. € | 840 tis. € | 794 tis. € | 750 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 849 tis. € | 840 tis. € | 794 tis. € | 750 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 133 tis. € | 4 411 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 2 625 € | 2 465 € | 5 335 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 824 € | 1 337 € | 4 226 € | 14 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 121 tis. € | 609 € | 2 272 € | 2 160 € |
| Časové rozlíšenie | 197 € | 201 € | 360 € | 128 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 982 tis. € | 845 tis. € | 807 tis. € | 767 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 942 € | 5 771 € | 3 933 € | 4 348 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 4 765 € | 3 940 € | 771 € | −1 068 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −823 € | −3 169 € | −1 838 € | 416 € |
| Záväzky | 969 tis. € | 835 tis. € | 799 tis. € | 760 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 662 tis. € | 562 tis. € | 562 tis. € | 562 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 3 346 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 285 tis. € | 255 tis. € | 225 tis. € | 195 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 26 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 4 000 € | 4 000 € | 4 000 € | 2 327 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Vlárska 385/2J, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Vlárska 385/2J, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Hardware Support Business Services s.r.o.
Brnianska 2417, 91105 Trenčín
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.