Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

JPU Vectigalis s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 51915987Hraničná 18855/22, 82105 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2018

Obrat 2025

68 tis. €

+38 %
IČO
51915987
DIČ
2120839413
IČ DPH
SK2120839413, podľa §4, registrácia od utorok 10. decembra 2019
Sídlo
JPU Vectigalis s. r. o.Hraničná 18855/22 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
štvrtok 6. septembra 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/185100/B

Zisk 2025

2 726 €

+714 %

Aktíva

40 tis. €

+252 %

Vlastný kapitál

8 533 €

+47 %

Zadlženosť

78,9 %

+29 pp

Hrubá marža

23,2 %

+33 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+714 %
66 €107 €31 €76 €89 €103 €335 €2 726 €20182019202020212022202320242025

Tržby

+50 %
9 615 €26 tis. €54 tis. €142 tis. €59 tis. €44 tis. €44 tis. €66 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,0 %

+3,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

6,7 %

+3,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

31,9 %

+26 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,66

+338 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 686 €

+446 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

26,0 %

−24 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

12 tis. €

+630 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

31,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 615 €201826 tis. €201954 tis. €2020180 tis. €202163 tis. €202244 tis. €202350 tis. €202468 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru59 tis. €44 tis. €44 tis. €66 tis. €
Pridaná hodnota5 471 €4 150 €−4 212 €15 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti63 tis. €44 tis. €50 tis. €68 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení89 €103 €335 €2 726 €
Daň z príjmov332 €242 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok26 tis. €
  • Obežný majetok14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie8 533 €
  • Záväzky32 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom20 tis. €15 tis. €12 tis. €40 tis. €
Neobežný majetok1 575 €0 €4 400 €26 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok1 575 €0 €4 400 €26 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok19 tis. €15 tis. €7 112 €14 tis. €
Zásoby14 €65 €37 €34 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky7 460 €3 060 €456 €4 773 €
Finančné účty11 tis. €12 tis. €6 619 €9 431 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky20 tis. €15 tis. €12 tis. €40 tis. €
Vlastné imanie5 369 €5 472 €5 807 €8 533 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov266 €351 €449 €767 €
HV za účtovné obdobie po zdanení89 €103 €335 €2 726 €
Záväzky15 tis. €9 936 €5 705 €32 tis. €
Dlhodobé záväzky271 €198 €198 €29 tis. €
Krátkodobé záväzky15 tis. €9 738 €5 507 €2 517 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

17 €61 €131 €240 €332 €242 €340 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie497,61 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

28 registrovaných činností

  • Faktoring a forfaitingPlatné od streda 22. januára 2025
  • Finančný lízingPlatné od streda 22. januára 2025
  • Fotografické a informačné službyPlatné od streda 22. januára 2025
  • Masérske službyPlatné od streda 22. januára 2025
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od streda 22. januára 2025
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopravePlatné od streda 22. januára 2025
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od streda 22. januára 2025
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 22. januára 2025
  • Administratívne službyPlatné od štvrtok 6. septembra 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 6. septembra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 6. septembra 2018

    Adresa Jasná 745/11, 90041 Rovinka, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 6. septembra 2018

    Adresa Jasná 745/11, 90041 Rovinka, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 6. septembra 2018 – utorok 21. januára 2025

    Adresa V. I. Čapajeva 243/5, 07101 Michalovce, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 6. septembra 2018 – utorok 11. apríla 2023

    Adresa V. I. Čapajeva 243/5, 07101 Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. januára 2025

    Adresa Jasná 745/11, 90041 Rovinka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. apríla 2023

    Adresa Jasná 745/11, 90041 Rovinka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 6. septembra 2018 – utorok 21. januára 2025

    Adresa V. I. Čapajeva 243/5, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 6. septembra 2018 – utorok 11. apríla 2023

    Adresa V. I. Čapajeva 243/5, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/185100/B
Hlavná činnosť
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
JPU Vectigalis s. r. o.

Sídlo spoločnosti

JPU Vectigalis s. r. o.

Hraničná 18855/22, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.