Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51919281・Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
4 150 €
Zisk 2025
1 230 €
+390 %Aktíva
5 221 €
+4,2 %Vlastný kapitál
4 719 €
+35 %Zadlženosť
9,6 %
−21 ppHrubá marža
40,8 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,6 %
Zisk / výnosy
ROA
23,6 %
+32 ppRentabilita aktív
ROE
26,1 %
+38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,46
+218 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 570 €
+1 969 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
+426 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 722 €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
3 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 4 150 € |
| Pridaná hodnota | −520 € | −396 € | 0 € | 1 691 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 € | 0 € | 0 € | 4 150 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −605 € | −481 € | −424 € | 1 230 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 000 € | 5 009 € | 5 221 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 5 009 € | 5 221 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 191 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 5 009 € | 5 030 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 000 € | 5 009 € | 5 221 € |
| Vlastné imanie | 4 395 € | 3 913 € | 3 489 € | 4 719 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −606 € | −1 087 € | −1 511 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −605 € | −481 € | −424 € | 1 230 € |
| Záväzky | 605 € | 1 087 € | 1 520 € | 502 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 599 € | 1 084 € | 1 520 € | 499 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 € | 3 € | 0 € | 3 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Bronzová 730/2, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Radvanská 6263/29, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Bronzová 730/2, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Radvanská 6263/29, 81101 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Inžiniering stavieb s.r.o.
Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.