Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51922355・Pračanská 39/A, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory・Založené 2018
Obrat 2025
35 tis. €
+125 %Zisk 2025
915 €
+99 %Aktíva
8 768 €
+15 %Vlastný kapitál
8 428 €
+12 %Zadlženosť
3,9 %
+2,8 ppHrubá marža
4,9 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
10,4 %
+4,4 ppRentabilita aktív
ROE
10,9 %
+4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
25,79
−72 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 514 €
+181 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,6 %
+25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 428 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 30 tis. € | 15 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 371 € | 1 734 € | 1 392 € | 1 687 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 30 tis. € | 15 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 525 € | 636 € | 459 € | 915 € |
| Daň z príjmov | 120 € | 112 € | 80 € | 599 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 538 € | 10 tis. € | 7 594 € | 8 768 € |
| Neobežný majetok | 1 519 € | 726 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 519 € | 726 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 019 € | 9 590 € | 7 594 € | 8 768 € |
| Zásoby | 470 € | 817 € | 542 € | 890 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 2 000 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 549 € | 8 773 € | 5 052 € | 7 878 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 538 € | 10 tis. € | 7 594 € | 8 768 € |
| Vlastné imanie | 6 418 € | 7 054 € | 7 513 € | 8 428 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −107 € | 1 418 € | 2 054 € | 2 513 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 525 € | 636 € | 459 € | 915 € |
| Záväzky | 120 € | 3 262 € | 81 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 120 € | 3 262 € | 81 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Pračanská 10582/39A, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Revúcka 980/5, 04011 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
Adresa Pračanská 10582/39A, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Revúcka 980/5, 04011 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LAMBERY, spol. s r.o.
Pračanská 39/A, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.