Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51924277・Dolný Harmanec 40, 97603 Dolný Harmanec・Založené 2018
Obrat 2025
35 tis. €
+1,6 %Zisk 2025
3 058 €
+33 %Aktíva
17 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
8 647 €
+9,5 %Zadlženosť
48,1 %
−12 ppHrubá marža
9,8 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,8 %
+2,1 ppZisk / výnosy
ROA
18,3 %
+6,8 ppRentabilita aktív
ROE
35,4 %
+6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,08
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 398 €
+25 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 647 €
+9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 35 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 001 € | 694 € | 2 714 € | 3 398 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 35 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 711 € | 589 € | 2 307 € | 3 058 € |
| Daň z príjmov | 125 € | 105 € | 407 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 735 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 735 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 238 € | 5 942 € | 19 tis. € | 9 374 € |
| Finančné účty | 1 497 € | 4 634 € | 789 € | 7 300 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 735 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 733 € | 5 589 € | 7 896 € | 8 647 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 022 € | 0 € | 589 € | 589 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 711 € | 589 € | 2 307 € | 3 058 € |
| Záväzky | 2 € | 4 987 € | 12 tis. € | 8 027 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 € | 4 987 € | 12 tis. € | 8 027 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Severná 3974/22, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Severná 3974/22, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.