Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51945665・Imelová 11, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2018
Obrat 2024
140 tis. €
+81 %Zisk 2024
2 502 €
+467 %Aktíva
58 tis. €
+3,8 %Vlastný kapitál
8 986 €
+108 %Zadlženosť
84,4 %
−7,8 ppHrubá marža
39,0 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
4,3 %
+5,6 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
+44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,19
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 506 €
+615 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,6 %
+29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+112 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
98,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 57 tis. € | 77 tis. € | 140 tis. € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 55 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 57 tis. € | 77 tis. € | 140 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −72 € | 3 797 € | −681 € | 2 502 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 670 € | 0 € | 1 004 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 251 € | 17 tis. € | 55 tis. € | 58 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 40 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 40 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 251 € | 17 tis. € | 15 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 13 tis. € | 27 tis. € |
| Finančné účty | 5 251 € | 17 tis. € | 2 551 € | 8 514 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 251 € | 17 tis. € | 55 tis. € | 58 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 021 € | 8 818 € | 4 319 € | 8 986 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 93 € | 21 € | 0 € | 1 484 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −72 € | 3 797 € | −681 € | 2 502 € |
| Záväzky | 230 € | 8 020 € | 51 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 230 € | 8 020 € | 1 002 € | 4 922 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Imelová 11, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Imelová 14418/11, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Pri kríži 1177/20, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Súťažná 21, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Imelové 14418/11, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Imelová 11, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Pri kríži 1177/20, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Súťažná 21, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ALU-MET s. r. o.
Imelová 11, 82107 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.