Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VALO-RMÚ, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 51947749Tematínska 1997/7, 91501 Nové Mesto nad VáhomZaložené 2018

Obrat 2025

43 tis. €

−2,7 %
IČO
51947749
DIČ
2120844429
IČ DPH
Sídlo
VALO-RMÚ, s.r.o.Tematínska 1997/7 91501 Nové Mesto nad Váhom
Dátum vzniku
utorok 25. septembra 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/37070/R

Zisk 2025

18 tis. €

+4,0 %

Aktíva

84 tis. €

+26 %

Vlastný kapitál

79 tis. €

+28 %

Zadlženosť

5,3 %

−2,0 pp

Hrubá marža

72,9 %

+2,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+4,0 %
6 865 €4 915 €16 tis. €5 737 €6 549 €69 €17 tis. €18 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

−2,7 %
14 tis. €36 tis. €41 tis. €23 tis. €26 tis. €14 tis. €44 tis. €43 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

42,3 %

+2,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

21,5 %

−4,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

22,7 %

−5,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

18,73

+37 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

20 tis. €

−1,7 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,3 %

−4,9 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

79 tis. €

+28 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

17,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

14 tis. €201836 tis. €201941 tis. €202024 tis. €202126 tis. €202214 tis. €202344 tis. €202443 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru26 tis. €14 tis. €44 tis. €43 tis. €
Pridaná hodnota17 tis. €9 846 €31 tis. €31 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti26 tis. €14 tis. €44 tis. €43 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 549 €69 €17 tis. €18 tis. €
Daň z príjmov1 208 €56 €3 113 €2 072 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok84 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie79 tis. €
  • Záväzky4 470 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom48 tis. €47 tis. €67 tis. €84 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok48 tis. €47 tis. €67 tis. €84 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 858 €4 164 €1 061 €8 372 €
Finančné účty46 tis. €42 tis. €66 tis. €75 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky48 tis. €47 tis. €67 tis. €84 tis. €
Vlastné imanie45 tis. €45 tis. €62 tis. €79 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov33 tis. €39 tis. €39 tis. €56 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 549 €69 €17 tis. €18 tis. €
Záväzky2 916 €2 042 €4 890 €4 470 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky2 916 €2 042 €4 890 €4 470 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 906 €1 543 €2 903 €1 044 €1 208 €56 €3 113 €2 072 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchPlatné od utorok 13. novembra 2018
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchPlatné od utorok 13. novembra 2018
  • Administratívne službyPlatné od utorok 25. septembra 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 25. septembra 2018
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťPlatné od utorok 25. septembra 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 25. septembra 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 25. septembra 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od utorok 25. septembra 2018
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokPlatné od utorok 25. septembra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 25. septembra 2018

    Adresa Tematínska 1997/7, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 24. marca 2023

    Adresa Tematínska 1997/7, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • František ValoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 25. septembra 2018 – štvrtok 23. marca 2023

    Adresa Tematínska 1997/7, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/37070/R
Hlavná činnosť
Výroba ostatných elektrických zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
VALO-RMÚ, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

VALO-RMÚ, s.r.o.

Tematínska 1997/7, 91501 Nové Mesto nad Váhom

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.