Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51948753・Blyskáčová 3647/3, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2018
Obrat 2025
20 tis. €
−37 %Zisk 2025
−1 672 €
−122 %Aktíva
49 tis. €
−35 %Vlastný kapitál
44 tis. €
−39 %Zadlženosť
9,0 %
+7,1 ppHrubá marža
-34,4 %
−122 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,4 %
−32 ppZisk / výnosy
ROA
-3,4 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-3,8 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,88
−82 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 332 €
−116 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-25,5 %
−33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-20,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 25 tis. € | 32 tis. € | 3 710 € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 15 tis. € | 28 tis. € | −1 275 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 28 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 780 € | 2 441 € | 7 523 € | −1 672 € |
| Daň z príjmov | 730 € | 532 € | 623 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 67 tis. € | 74 tis. € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 579 € | 0 € | 44 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 579 € | 0 € | 44 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 67 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 48 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 2 927 € | 7 652 € | 2 358 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 64 tis. € | 23 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 67 tis. € | 74 tis. € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | 65 tis. € | 73 tis. € | 44 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 57 tis. € | 60 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 780 € | 2 441 € | 7 523 € | −1 672 € |
| Záväzky | 1 396 € | 1 860 € | 1 413 € | 4 372 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 12 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 396 € | 1 860 € | 1 413 € | 4 360 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Špieszova 3362/5, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Špieszova 3362/5, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Špieszova 3362/5, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Špieszova 3362/5, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
IbCon s. r. o.
Blyskáčová 3647/3, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.