Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51950219・Pri Šajbách 7734/20, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−1 921 €
−349 %Aktíva
8 824 €
−5,2 %Vlastný kapitál
4 895 €
−28 %Zadlženosť
44,5 %
+18 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-21,8 %
−30 ppRentabilita aktív
ROE
-39,2 %
−51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,33
−38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 581 €
−289 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-21,5 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 195 €
−56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-49,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
−1 766 €
−96 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 816 € | 1 200 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 2 662 € | 2 € | 1 136 € | −763 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 816 € | 1 200 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 145 € | −553 € | 773 € | −1 921 € |
| Daň z príjmov | 214 € | 0 € | 63 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 26 tis. € | 9 310 € | 8 824 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 26 tis. € | 9 310 € | 8 824 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −3 366 € | −3 116 € | 2 836 € | 2 836 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 29 tis. € | 6 474 € | 5 988 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 26 tis. € | 9 310 € | 8 824 € |
| Vlastné imanie | 6 596 € | 6 042 € | 6 815 € | 4 895 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 420 € | 1 508 € | 955 € | 1 689 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 145 € | −553 € | 773 € | −1 921 € |
| Záväzky | 19 tis. € | 20 tis. € | 2 495 € | 3 929 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | −900 € | −934 € | −934 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 21 tis. € | 4 329 € | 6 629 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | −900 € | −1 766 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Kolačkov 34, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Plavnica 118, 06545 Plavnica, Slovenská republika
Adresa Kolačkov 34, 06511 Kolačkov, Slovenská republika
Adresa Plavnica 118, 06545 Plavnica, Slovenská republika
Adresa Plavnica 118, 06545 Plavnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Zams s. r. o.
Pri Šajbách 7734/20, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.