Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51953871・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2022
4 029 €
−74 %Zisk 2022
−8 973 €
−521 %Aktíva
23 tis. €
−31 %Vlastný kapitál
650 €
−93 %Zadlženosť
97,2 %
+26 ppHrubá marža
70,1 %
−26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-222,7 %
−236 ppZisk / výnosy
ROA
-39,4 %
−46 ppRentabilita aktív
ROE
-1 380,5 %
−1 403 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,64
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 973 €
−450 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 880 €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | 4 029 € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 2 826 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 4 029 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 351 € | 2 031 € | 2 132 € | −8 973 € |
| Daň z príjmov | 300 € | 456 € | 435 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 2 498 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € | 2 498 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 503 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 20 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 140 € | 240 € | 251 € | 64 € |
| Finančné účty | 343 € | 11 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 460 € | 7 491 € | 9 623 € | 650 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 109 € | 384 € | 2 313 € | 4 445 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 351 € | 2 031 € | 2 132 € | −8 973 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 23 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 9 450 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 196 € | 6 398 € | 8 178 € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 € | 6 € | 13 € | 78 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Andreja Halašu 661/2, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Andreja Halašu 661/2, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LuxuryDeal s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.