Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51955024・Sídlisko 1. Mája 67/9, 09301 Vranov nad Topľou・Založené 2018
Obrat 2024
1 939 €
−85 %Zisk 2024
997 €
+345 %Aktíva
8 171 €
−8,7 %Vlastný kapitál
7 702 €
+15 %Zadlženosť
5,7 %
−19 ppHrubá marža
92,2 %
+90 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
51,4 %
+50 ppZisk / výnosy
ROA
12,2 %
+9,7 ppRentabilita aktív
ROE
12,9 %
+9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,42
+337 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 337 €
+393 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,4 %
+8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 702 €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 779 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 1 939 € |
| Pridaná hodnota | −3 158 € | 3 046 € | 271 € | 1 787 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 779 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 1 939 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 302 € | 2 822 € | 224 € | 997 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 224 € | 47 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 201 € | 9 507 € | 8 947 € | 8 171 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 201 € | 9 507 € | 8 947 € | 8 171 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 171 € | 3 196 € |
| Finančné účty | 7 201 € | 9 507 € | 4 776 € | 4 975 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 201 € | 9 507 € | 8 947 € | 8 171 € |
| Vlastné imanie | 3 660 € | 6 482 € | 6 705 € | 7 702 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 862 € | −1 440 € | 1 241 € | 1 453 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 302 € | 2 822 € | 224 € | 997 € |
| Záväzky | 3 541 € | 3 025 € | 2 242 € | 469 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 541 € | 3 025 € | 2 242 € | 469 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Sídlisko 1. Mája 67/9, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Sídlisko 1. Mája 67/9, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.