Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51965534・Pezinská 19, 90301 Senec・Založené 2018
Obrat 2025
167 tis. €
+67 %Zisk 2025
34 tis. €
+403 %Aktíva
514 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
234 tis. €
+17 %Zadlženosť
54,4 %
+3,4 ppHrubá marža
57,6 %
+3,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,4 %
+14 ppZisk / výnosy
ROA
6,6 %
+5,0 ppRentabilita aktív
ROE
14,5 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,70
+693 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 tis. €
+382 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,1 %
−3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−44 tis. €
+60 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
26,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 93 tis. € | 65 tis. € | 98 tis. € | 114 tis. € |
| Pridaná hodnota | 55 tis. € | 29 tis. € | 53 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 95 tis. € | 93 tis. € | 100 tis. € | 167 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 239 € | 1 437 € | 6 757 € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 533 € | 753 € | 2 285 € | 9 630 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 452 tis. € | 422 tis. € | 409 tis. € | 514 tis. € |
| Neobežný majetok | 423 tis. € | 414 tis. € | 398 tis. € | 410 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 423 tis. € | 414 tis. € | 398 tis. € | 410 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 8 058 € | 11 tis. € | 104 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 7 136 € | 8 764 € | 9 346 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 922 € | 2 001 € | 94 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 452 tis. € | 422 tis. € | 409 tis. € | 514 tis. € |
| Vlastné imanie | 192 tis. € | 194 tis. € | 200 tis. € | 234 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 187 tis. € | 187 tis. € | 188 tis. € | 195 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 239 € | 1 437 € | 6 757 € | 34 tis. € |
| Záväzky | 260 tis. € | 228 tis. € | 208 tis. € | 280 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 956 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 123 tis. € | 122 tis. € | 148 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 125 tis. € | 106 tis. € | 86 tis. € | 132 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 10 tis. € | 14 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Tehelná 355/36, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Pezinská 19, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Tehelná 355/36, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Pezinská 19, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Tehelná 355/36, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Pezinská 19, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.