Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51968215・Obchodná 7579/66A, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2024
189 tis. €
+153 %Zisk 2024
20 tis. €
+115 %Aktíva
38 tis. €
+500 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+268 %Zadlženosť
28,3 %
+45 ppHrubá marža
14,9 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,4 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
52,2 %
−94 ppRentabilita aktív
ROE
72,8 %
−52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,53
+160 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
+127 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,0 %
+4,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+268 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 78 tis. € | 37 tis. € | 72 tis. € | 188 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 920 € | −11 tis. € | 7 807 € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 85 tis. € | 38 tis. € | 75 tis. € | 189 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | −11 tis. € | 9 176 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 153 € | 3 757 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 505 € | 6 555 € | 6 290 € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 505 € | 6 555 € | 6 290 € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 3 565 € | 4 033 € | 4 033 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 1 150 € | 587 € | 588 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 150 € | 274 € | 1 038 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 355 € | 1 566 € | 632 € | 33 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 505 € | 6 555 € | 6 290 € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | −981 € | −12 tis. € | 7 358 € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 611 € | −6 038 € | −6 875 € | 2 301 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | −11 tis. € | 9 176 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 8 486 € | 19 tis. € | −1 068 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 486 € | 19 tis. € | −1 068 € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Za stanicou 10908/5, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Obchodná 7579/66A, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Za stanicou 10908/5, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Za stanicou 10908/5, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Obchodná 7579/66A, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ELITE Pizzeria - Kebab s. r. o.
Obchodná 7579/66A, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.