Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51977541・Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2018
Obrat 2025
3 887 €
−61 %Zisk 2025
2 984 €
+59 %Aktíva
75 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
75 tis. €
+4,1 %Zadlženosť
0,5 %
−22 ppHrubá marža
85,5 %
+60 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
76,8 %
+58 ppZisk / výnosy
ROA
4,0 %
+2,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
+1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
221,99
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 324 €
+50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
75 tis. €
−19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 22 tis. € | 9 964 € | 3 887 € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 22 tis. € | 2 526 € | 3 324 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 22 tis. € | 9 964 € | 3 887 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | 18 tis. € | 1 871 € | 2 984 € |
| Daň z príjmov | 3 050 € | 3 225 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € | 75 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 52 tis. € | 72 tis. € | 54 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 70 tis. € | 72 tis. € | 75 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 52 tis. € | 70 tis. € | 72 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | 18 tis. € | 1 871 € | 2 984 € |
| Záväzky | 3 050 € | 3 225 € | 21 tis. € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 050 € | 3 225 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 21 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Pri vinohradoch 6346/164, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Eyüpsultan Mahallesi 25011 Sokak No: 8/2, 46080 Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş, Turecká republika
Adresa Diefenbach Gasse 10/7 Č. 22-23, 1150 Wien, Rakúska republika
Adresa Pri vinohradoch 6346/164, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Eyüpsultan Mahallesi 25011 Sokak No: 8/2, 46080 Dulkadiroğlu/ Kahramanmaraş, Turecká republika
Zapísané v OR SR
yakamoz s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.