Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51979161・Eötvösa 1097/1, 94501 Komárno・Založené 2018
Obrat 2025
223 tis. €
−21 %Zisk 2025
−2 125 €
−141 %Aktíva
121 tis. €
+5,5 %Vlastný kapitál
28 tis. €
−7,0 %Zadlženosť
76,7 %
+3,1 ppHrubá marža
14,1 %
+2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,0 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
-7,5 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,83
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
200 €
−98 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1 162,5 %
+1 126 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
77,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 294 tis. € | 275 tis. € | 282 tis. € | 223 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 295 tis. € | 277 tis. € | 282 tis. € | 223 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 574 € | −4 171 € | 5 146 € | −2 125 € |
| Daň z príjmov | 2 677 € | 1 349 € | 2 935 € | 2 325 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 103 tis. € | 115 tis. € | 121 tis. € |
| Neobežný majetok | 19 tis. € | 47 tis. € | 57 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 47 tis. € | 57 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 56 tis. € | 55 tis. € | 58 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 8 022 € | 9 044 € | 28 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 20 tis. € | 10 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 103 tis. € | 115 tis. € | 121 tis. € |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 574 € | −4 171 € | 5 146 € | −2 125 € |
| Záväzky | 46 tis. € | 77 tis. € | 84 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 77 tis. € | 84 tis. € | 93 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Fellner Jakab utca 42., 2852 Kecskéd, Maďarsko
Adresa Barack utca 5, 1.em. 3.a, 2800 Tatabánya, Maďarsko
Adresa Garan János utca 2, fsz. 3a, 9012 Győr, Maďarsko
Adresa Radnóti út 18., 9174 Dunaszeg, Maďarsko
Adresa Rákóczi Ferenc út 252, 2541 Lábatlan, Maďarsko
Adresa Fellner Jakab utca 42., 2852 Kecskéd, Maďarsko
Adresa Fellner Jakab utca 42., 2852 Kecskéd, Maďarsko
Adresa Radnóti út 18., 9174 Dunaszeg, Maďarsko
Adresa Barack utca 5, 1.em. 3.a, 2800 Tatabánya, Maďarsko
Adresa Garan János utca 2, fsz. 3a, 9012 Győr, Maďarsko
Adresa Rákóczi Ferenc út 252, 2541 Lábatlan, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.