Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51979446・Oravce 7, 97633 Poniky・Založené 2018
Obrat 2025
20 tis. €
+97 %Zisk 2025
8 523 €
+201 %Aktíva
17 tis. €
+180 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+162 %Zadlženosť
18,0 %
+5,7 ppHrubá marža
53,7 %
+22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
42,5 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
50,7 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
61,8 %
+8,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,24
−59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 401 €
+197 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,3 %
−1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+156 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
139,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 3 501 € | 10 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −1 818 € | 3 196 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 3 502 € | 10 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −1 818 € | 2 827 € | 8 523 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 878 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 261 € | 3 247 € | 6 010 € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 261 € | 3 247 € | 6 010 € | 17 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 32 € | 1 650 € |
| Finančné účty | 4 261 € | 3 247 € | 5 978 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 261 € | 3 247 € | 6 010 € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 261 € | 2 443 € | 5 270 € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −739 € | −739 € | −2 557 € | 128 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −1 818 € | 2 827 € | 8 523 € |
| Záväzky | 0 € | 804 € | 740 € | 3 027 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 5 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 404 € | 340 € | 2 322 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 300 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Oravce 7, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Trieda Hradca Králové 1289/28, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Trieda Hradca Králové 1289/28, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vyšné fabriky 15/17, 03301 Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Adresa Oravce 7, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Trieda Hradca Králové 1289/28, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Trieda Hradca Králové 1289/28, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Vyšné fabriky 15/17, 03301 Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.