Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51988321・Partizánska 380/129, 92205 Chtelnica・Založené 2018
Obrat 2025
3 400 €
−38 %Zisk 2025
2 889 €
+860 %Aktíva
3 742 €
+339 %Vlastný kapitál
3 401 €
+564 %Zadlženosť
9,1 %
−31 ppHrubá marža
95,4 %
+84 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
85,0 %
+79 ppZisk / výnosy
ROA
77,2 %
+42 ppRentabilita aktív
ROE
84,9 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,01
+339 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 229 €
+404 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−43 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 402 €
+563 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 208 € | 1 800 € | 5 500 € | 3 400 € |
| Pridaná hodnota | 18 € | 64 € | 641 € | 3 244 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 208 € | 1 801 € | 5 500 € | 3 400 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −32 € | −113 € | 301 € | 2 889 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 794 € | 3 227 € | 853 € | 3 742 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 794 € | 3 227 € | 853 € | 3 742 € |
| Zásoby | 755 € | 2 900 € | 156 € | 355 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 039 € | 327 € | 697 € | 3 387 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 794 € | 3 227 € | 853 € | 3 742 € |
| Vlastné imanie | 324 € | 211 € | 512 € | 3 401 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 15 € | 15 € | 15 € | 15 € |
| HV minulých rokov | −4 659 € | −4 691 € | −4 804 € | −4 503 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −32 € | −113 € | 301 € | 2 889 € |
| Záväzky | 1 470 € | 3 016 € | 341 € | 341 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 454 € | 3 000 € | 340 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 15 € | 15 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Partizánska 380/129, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Partizánska 380/129, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.