Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51990415・Karadžičova 4098/9, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2018
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 623 €
−424 %Aktíva
3 162 €
−50 %Vlastný kapitál
2 822 €
+77 %Zadlženosť
10,8 %
−64 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-51,3 %
−46 ppRentabilita aktív
ROE
-57,5 %
−38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,30
+594 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 283 €
−4 524 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-26,5 %
−1 195 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 822 €
+77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 3 280 € | 18 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −211 € | −2 009 € | 29 € | −1 279 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 3 280 € | 18 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −211 € | −2 009 € | −310 € | −1 623 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 339 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 909 € | 8 909 € | 6 287 € | 3 162 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 909 € | 8 909 € | 6 287 € | 3 162 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 915 € | 2 915 € | 2 915 € | 14 € |
| Finančné účty | 5 994 € | 5 994 € | 3 372 € | 3 148 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 909 € | 8 909 € | 6 287 € | 3 162 € |
| Vlastné imanie | 3 917 € | 1 908 € | 1 598 € | 2 822 € |
| Základné imanie | 6 100 € | 6 100 € | 6 100 € | 6 100 € |
| HV minulých rokov | −2 372 € | −2 583 € | −4 592 € | −1 655 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −211 € | −2 009 € | −310 € | −1 623 € |
| Záväzky | 4 992 € | 7 001 € | 4 689 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 348 € | 4 349 € | 4 689 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 644 € | 2 652 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Milana Marečka 6110/18, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 4098/9, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Jesenná 3229/2, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Žitná 7719/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa M. Poláka 5833/21, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Milana Marečka 6110/18, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 4098/9, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Jesenná 3229/2, 82102 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Žitná 7719/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa M. Poláka 5833/21, 03601 Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
VONKA s.r.o.
Karadžičova 4098/9, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.