Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 51993899・Kostolná 99, 96212 Detva・Založené 2018
Obrat 2025
306 tis. €
+32 %Zisk 2025
8 571 €
−4,0 %Aktíva
291 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
110 tis. €
+14 %Zadlženosť
62,1 %
−12 ppHrubá marža
26,1 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,9 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
7,8 %
−1,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,47
−67 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−2,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
149 tis. €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 285 tis. € | 379 tis. € | 231 tis. € | 302 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 39 tis. € | 54 tis. € | 79 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 285 tis. € | 417 tis. € | 231 tis. € | 306 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 204 € | 3 140 € | 8 928 € | 8 571 € |
| Daň z príjmov | 587 € | 1 874 € | 2 564 € | 2 609 € |
| Daň z príjmov splatná | 587 € | 1 874 € | 2 564 € | 2 609 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 249 tis. € | 231 tis. € | 370 tis. € | 291 tis. € |
| Neobežný majetok | 56 tis. € | 1 915 € | 172 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 56 tis. € | 1 915 € | 172 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 193 tis. € | 229 tis. € | 197 tis. € | 170 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 70 tis. € | 74 tis. € | 41 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 99 tis. € | 95 tis. € | 153 tis. € | 169 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 61 tis. € | 2 841 € | 280 € |
| Časové rozlíšenie | 473 € | 316 € | 313 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 249 tis. € | 231 tis. € | 370 tis. € | 291 tis. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 88 tis. € | 97 tis. € | 110 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 499 € | 560 € | 560 € | 560 € |
| HV minulých rokov | 9 445 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 204 € | 3 140 € | 8 928 € | 8 571 € |
| Záväzky | 165 tis. € | 143 tis. € | 273 tis. € | 181 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 477 € | 15 tis. € | 7 781 € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 129 tis. € | 95 tis. € | 231 tis. € | 161 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 33 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Kostolná 99, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Kostolná 99, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Kostolná 99, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.