Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

movement physio, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52000460Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová VesZaložené 2018

Obrat 2025

385 tis. €

+480 %
IČO
52000460
DIČ
2120866352
IČ DPH
SK2120866352, podľa §4, registrácia od streda 20. decembra 2023
Sídlo
movement physio, s.r.o.Obchodno-výstavný objekt A 7464 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Dátum vzniku
sobota 27. októbra 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/132396/B

Zisk 2025

−39 tis. €

−102 %

Aktíva

42 tis. €

+4,7 %

Vlastný kapitál

−57 tis. €

−207 %

Zadlženosť

237,8 %

+91 pp

Hrubá marža

0,1 %

+16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−102 %
471 €6 839 €4 528 €−5 560 €−3 705 €−7 970 €−19 tis. €−39 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

+445 %
741 €31 tis. €50 tis. €43 tis. €31 tis. €69 tis. €66 tis. €361 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-10,0 %

+19 pp

Zisk / výnosy

ROA

-92,9 %

−45 pp

Rentabilita aktív

ROE

67,5 %

−35 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,53

−49 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−37 tis. €

−102 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-5,2 %

+0,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−37 tis. €

−3 115 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

142,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

741 €201831 tis. €201950 tis. €202043 tis. €202131 tis. €202269 tis. €202366 tis. €2024385 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru31 tis. €69 tis. €66 tis. €361 tis. €
Pridaná hodnota−3 194 €−6 569 €−11 tis. €458 €
Výnosy z hospodárskej činnosti31 tis. €69 tis. €66 tis. €385 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−3 705 €−7 970 €−19 tis. €−39 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok42 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−57 tis. €
  • Záväzky99 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom20 tis. €28 tis. €40 tis. €42 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok20 tis. €28 tis. €40 tis. €42 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 865 €8 235 €19 tis. €19 tis. €
Finančné účty14 tis. €20 tis. €21 tis. €22 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky20 tis. €28 tis. €40 tis. €42 tis. €
Vlastné imanie8 449 €480 €−19 tis. €−57 tis. €
Základné imanie6 000 €6 000 €6 000 €6 000 €
HV minulých rokov6 154 €2 450 €−5 521 €−25 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−3 705 €−7 970 €−19 tis. €−39 tis. €
Záväzky12 tis. €27 tis. €58 tis. €99 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €36 €
Krátkodobé záväzky11 tis. €21 tis. €38 tis. €79 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy600 €1 200 €239 €404 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €2 023 €922 €0 €0 €0 €960 €1 920 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie757,74 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbornom zameraní fyzioterapiaPlatné od utorok 16. apríla 2024
  • Administratívne službyPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 27. októbra 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 27. októbra 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od sobota 27. októbra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod sobota 27. októbra 2018

    Adresa Lomnická 17/D, 84110 Bratislava - mestská časť Devín, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 27. októbra 2018

    Adresa Čiernohorská 8, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

  • Konateľsobota 27. októbra 2018 – utorok 26. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 10
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. augusta 2025

    Adresa Rustaveliho 10100/2A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel20,83 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. augusta 2025

    Adresa Nejedlého 43, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

    Podiel12,5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. augusta 2025

    Adresa Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel66,67 %Vklad4 000 EUR
  • Lucia ŽilkováZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 25. mája 2023 – utorok 26. augusta 2025

    Adresa Rustaveliho 10100/2A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel20,83 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 25. mája 2023 – utorok 26. augusta 2025

    Adresa Nejedlého 43, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

    Podiel12,5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 25. mája 2023 – utorok 26. augusta 2025

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel66,67 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 18. októbra 2022 – streda 24. mája 2023

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 3. júla 2020 – pondelok 17. októbra 2022

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. októbra 2018 – štvrtok 2. júla 2020

    Adresa Pod Glavicou 7241/1, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. októbra 2018 – štvrtok 2. júla 2020

    Adresa Čiernohorská 8, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/132396/B
Hlavná činnosť
Ostatné vzdelávanie i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
movement physio, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

movement physio, s.r.o.

Obchodno-výstavný objekt A 7464, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.