Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52000893・Podzámčok 113, 962 61 Podzámčok・Založené 2018
Obrat 2025
49 tis. €
−16 %Zisk 2025
10 tis. €
+65 %Aktíva
35 tis. €
+61 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+87 %Zadlženosť
36,0 %
−8,9 ppHrubá marža
33,1 %
+8,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,4 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
29,8 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
46,5 %
−6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,78
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,0 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
+87 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
37,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 626 € | 2 272 € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 529 € | 2 272 € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 126 € | 2 272 € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 993 € | 706 € | 6 361 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 125 € | 1 194 € | 1 294 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 125 € | 1 194 € | 1 294 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 584 € | 6 285 € | 22 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 441 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 441 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 143 € | 6 285 € | 22 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | −14 € | −20 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 726 € | 5 785 € | 7 796 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 143 € | 3 559 € | 16 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 584 € | 6 285 € | 22 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | −7 674 € | 5 706 € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | 0 € | 706 € | 7 067 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 993 € | 706 € | 6 361 € | 10 tis. € |
| Záväzky | 15 tis. € | 579 € | 9 822 € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 579 € | 9 822 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Podzámčok 113, 96261 Podzámčok, Slovenská republika
Adresa Podzámčok 113, 96261 Podzámčok, Slovenská republika
Adresa Nitrianske Sučany 342, 97221 Nitrianske Sučany, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 594/16, 97271 Nováky, Slovenská republika
Adresa Podzámčok 113, 96261 Podzámčok, Slovenská republika
Adresa Podzámčok 113, 96261 Podzámčok, Slovenská republika
Adresa Nitrianske Sučany 342, 97221 Nitrianske Sučany, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 594/16, 97271 Nováky, Slovenská republika
Adresa Ríbezľová 568/14, 97246 Čereňany, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 594/16, 97271 Nováky, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 594/16, 97271 Nováky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.