Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52013928・Semerovo 566, 94132 Semerovo・Založené 2018
Obrat 2025
50 tis. €
+81 %Zisk 2025
5 968 €
+236 %Aktíva
38 tis. €
+4,1 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+33 %Zadlženosť
37,0 %
−14 ppHrubá marža
33,3 %
−19 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,0 %
+5,5 ppZisk / výnosy
ROA
15,6 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
24,8 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,14
+79 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 634 €
+213 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−6,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 31 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 38 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 547 € | 2 357 € | 1 778 € | 5 968 € |
| Daň z príjmov | 626 € | 418 € | 340 € | 666 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 312 € | 2 031 € | 1 406 € | 781 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 312 € | 2 031 € | 1 406 € | 781 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 260 € | 26 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 6 976 € | 13 tis. € | 8 742 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 35 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 417 € | 8 964 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 547 € | 2 357 € | 1 778 € | 5 968 € |
| Záväzky | 2 610 € | 19 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 610 € | 2 035 € | 3 910 € | 2 317 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 15 tis. € | 12 tis. € | 9 411 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 885 € | 2 330 € | 2 382 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Nová 700/51, 95113 Branč, Slovenská republika
Adresa Semerovo 566, 94132 Semerovo, Slovenská republika
Adresa Nová 700/51, 95113 Branč, Slovenská republika
Adresa Semerovo 566, 94132 Semerovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.