Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52015742・Na lúkach 1346/12, 93401 Levice・Založené 2018
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−340 €
+92 %Aktíva
4 099 €
+0,0 %Vlastný kapitál
3 637 €
−8,5 %Zadlženosť
11,3 %
+8,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-8,3 %
+94 ppRentabilita aktív
ROE
-9,3 %
+96 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,93
−91 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
3 724 €
−8,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−4 099 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 41 tis. € | 7 742 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 737 € | 5 701 € | −1 586 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 41 tis. € | 7 742 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 445 € | −4 832 € | −4 174 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 205 € | 15 tis. € | 4 099 € | 4 099 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 205 € | 15 tis. € | 4 099 € | 4 099 € |
| Zásoby | 7 502 € | 5 729 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 400 € | 935 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 303 € | 8 388 € | 4 099 € | 4 099 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 205 € | 15 tis. € | 4 099 € | 4 099 € |
| Vlastné imanie | 2 356 € | 3 319 € | 3 977 € | 3 637 € |
| Základné imanie | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € | 8 000 € |
| HV minulých rokov | 650 € | 0 € | 0 € | −4 174 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 445 € | −4 832 € | −4 174 € | −340 € |
| Záväzky | 6 849 € | 12 tis. € | 122 € | 462 € |
| Dlhodobé záväzky | 45 € | 80 € | 87 € | 87 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 804 € | 12 tis. € | 35 € | 375 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Na lúkach 1346/12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Na lúkach 1346/12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Z. Nejedlého 2879/69, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Z. Nejedlého 2879/69, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Ľanová 3065/7, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Na lúkach 1346/12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Na lúkach 1346/12, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Z. Nejedlého 2879/69, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Z. Nejedlého 2879/69, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Ul. Z. Nejedlého 2879/69, 93405 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.