Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

C4 Home & Industry s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52016048Na piesku 6, 82105 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2018

Obrat 2025

75 tis. €

−2,8 %
IČO
52016048
DIČ
2120891663
IČ DPH
SK2120891663, podľa §4, registrácia od streda 6. novembra 2019
Sídlo
C4 Home & Industry s. r. o.Na piesku 6 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
utorok 27. novembra 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/150667/B

Zisk 2025

−14 tis. €

+69 %

Aktíva

146 tis. €

−60 %

Vlastný kapitál

−46 tis. €

−31 %

Zadlženosť

131,4 %

+22 pp

Hrubá marža

52,9 %

+19 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+69 %
−248 €−7 514 €−2 176 €−7 245 €19 tis. €−16 tis. €−44 tis. €−14 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

+18 %
0 €71 tis. €0 €31 tis. €51 tis. €23 tis. €63 tis. €75 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-18,5 %

+39 pp

Zisk / výnosy

ROA

-9,5 %

+2,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

30,3 %

−96 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,04

−26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−13 tis. €

+70 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-7,4 %

−5,2 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

3 016 €

−96 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

1,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201871 tis. €20190 €202031 tis. €202151 tis. €202299 tis. €202377 tis. €202475 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru51 tis. €23 tis. €63 tis. €75 tis. €
Pridaná hodnota35 tis. €−7 334 €21 tis. €40 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti51 tis. €99 tis. €77 tis. €75 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení19 tis. €−16 tis. €−44 tis. €−14 tis. €
Daň z príjmov2 421 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok75 tis. €
  • Obežný majetok71 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−46 tis. €
  • Záväzky192 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom106 tis. €81 tis. €362 tis. €146 tis. €
Neobežný majetok71 tis. €37 tis. €122 tis. €75 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok71 tis. €37 tis. €122 tis. €75 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok35 tis. €44 tis. €240 tis. €71 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky15 tis. €4 289 €185 tis. €19 tis. €
Finančné účty19 tis. €40 tis. €55 tis. €52 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky106 tis. €81 tis. €362 tis. €146 tis. €
Vlastné imanie22 tis. €5 835 €−35 tis. €−46 tis. €
Základné imanie20 tis. €20 tis. €20 tis. €20 tis. €
HV minulých rokov−17 tis. €1 139 €−12 tis. €−53 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení19 tis. €−16 tis. €−44 tis. €−14 tis. €
Záväzky84 tis. €75 tis. €397 tis. €192 tis. €
Dlhodobé záväzky170 €170 €170 €170 €
Krátkodobé záväzky32 tis. €−22 tis. €169 tis. €68 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €19 tis. €149 tis. €45 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €2 421 €0 €960 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie2 811,32 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyPlatné od štvrtok 11. júna 2026
  • MurárstvoPlatné streda 13. marca 2019 – piatok 3. júla 2020
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienPlatné streda 13. marca 2019 – piatok 3. júla 2020
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časťPlatné streda 13. marca 2019 – piatok 3. júla 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 27. novembra 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od utorok 27. novembra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 19. októbra 2020

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

  • Lukáš PutalaZaniknuté
    Konateľutorok 27. novembra 2018 – štvrtok 19. novembra 2020

    Adresa Dlhé Hony 1161/19, 91101 Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 11. júna 2026

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad20 000 EUR
  • Ivan KačaljakZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 20. novembra 2020 – streda 10. júna 2026

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad20 000 EUR
  • Lukáš PutalaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. novembra 2018 – štvrtok 19. novembra 2020

    Adresa Dlhé Hony 1161/19, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad10 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 27. novembra 2018 – štvrtok 19. novembra 2020

    Adresa Fünkhgasse 6/3, 1140 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel50 %Vklad10 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/150667/B
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
C4 Home & Industry s. r. o.

Sídlo spoločnosti

C4 Home & Industry s. r. o.

Na piesku 6, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.