Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

INOXGLASS, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52027201Vyšný Koniec 410, 02354 TurzovkaZaložené 2018

Obrat 2025

174 tis. €

−30 %
IČO
52027201
DIČ
2120934398
IČ DPH
SK2120934398, podľa §4, registrácia od sobota 1. júna 2019
Sídlo
INOXGLASS, s.r.o.Vyšný Koniec 410 02354 Turzovka
Dátum vzniku
utorok 27. novembra 2018
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/71238/L

Zisk 2025

−18 tis. €

−598 %

Aktíva

305 tis. €

+1,8 %

Vlastný kapitál

−17 tis. €

−1 545 %

Zadlženosť

105,4 %

+5,8 pp

Hrubá marža

11,2 %

−0,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−598 %
−10 €2 928 €11 tis. €9 848 €−2 614 €−23 tis. €−2 529 €−18 tis. €20182019202020212022202320242025

Tržby

−30 %
0 €47 tis. €111 tis. €277 tis. €343 tis. €218 tis. €247 tis. €174 tis. €20182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-10,2 %

−9,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-5,8 %

−4,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

106,9 %

+328 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

10,03

+79 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−17 tis. €

−2 089 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-5,7 %

+226 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

137 tis. €

+33 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

24,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201847 tis. €2019111 tis. €2020281 tis. €2021343 tis. €2022218 tis. €2023247 tis. €2024174 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru343 tis. €218 tis. €247 tis. €174 tis. €
Pridaná hodnota36 tis. €11 tis. €29 tis. €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti343 tis. €218 tis. €247 tis. €174 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−2 614 €−23 tis. €−2 529 €−18 tis. €
Daň z príjmov426 €0 €1 766 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok153 tis. €
  • Obežný majetok152 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−17 tis. €
  • Záväzky321 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom276 tis. €264 tis. €300 tis. €305 tis. €
Neobežný majetok191 tis. €199 tis. €174 tis. €153 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok191 tis. €199 tis. €174 tis. €153 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok85 tis. €65 tis. €125 tis. €152 tis. €
Zásoby4 248 €3 774 €2 690 €35 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky73 tis. €17 tis. €98 tis. €28 tis. €
Finančné účty7 251 €45 tis. €24 tis. €89 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky276 tis. €264 tis. €300 tis. €305 tis. €
Vlastné imanie26 tis. €3 671 €1 143 €−17 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov23 tis. €21 tis. €−1 828 €−4 357 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−2 614 €−23 tis. €−2 529 €−18 tis. €
Záväzky249 tis. €261 tis. €299 tis. €321 tis. €
Dlhodobé záväzky218 tis. €236 tis. €276 tis. €305 tis. €
Krátkodobé záväzky30 tis. €24 tis. €22 tis. €15 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy683 €483 €553 €938 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €889 €3 032 €2 904 €426 €0 €1 766 €960 €20182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 288,53 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 27. novembra 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Odevná výrobaPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Služby požičovníPlatné od utorok 27. novembra 2018
  • Spracovanie kožePlatné od utorok 27. novembra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 27. novembra 2018

    Adresa Vyšný Koniec 410, 02354 Turzovka, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 27. novembra 2018

    Adresa Vyšný Koniec 410, 02354 Turzovka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/71238/L
Hlavná činnosť
Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
INOXGLASS, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

INOXGLASS, s.r.o.

Vyšný Koniec 410, 02354 Turzovka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.